Strona z portalu

  Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI)
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
W 2007 r. w Polsce 16% badanej młodzieży (15-16 lat) deklarowało chociaż jednorazowy kontakt z marihuaną i haszyszem, a w przypadku amfetaminy - 4%.
IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI)
W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2011 r. w Warszawie, w Hotelu Golden Tulip odbędzie się IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI)

W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2011 r. w Warszawie, w Hotelu Golden Tulip odbędzie się IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI), na której przedstawione zostaną między innymi najnowsze dane dotyczące problemu narkotyków w Europie, charakterystyka sceny narkotykowej w Polsce, zasady działania  Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych oraz bieżące kwestie dotyczące monitorowania zgłaszalności do leczenia.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy aktywnie uczestniczą  w projekcie oraz są zainteresowani podjęciem współpracy w tym zakresie.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani udziałem w konferencji prosimy o kontakt: Katarzyna Sollich (22) 641 15 01 wew. 124 ;  katarzyna.sollich@kbpn.gov.pl

Strona: 1 
KBPN
Kalendarium
EMCDDA
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii